KONST / Litografier / Färglitografi 13846448
nr 1384 6448
Lars Holm
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, Kustlandskap. Signerad. Signerad, numrerad 18/280. Motivet: 37x50cm, yttermått inklusive ram: 55x68cm
Lars Holm, svensk målare, illustratör och grafiker född 1956 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:14:47
100 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
Lars Holm
Läs mer om Lars Holm